На головну Про асоціацію Експерти асоціації Учасники асоціації Молодіжне крило Асоціації Праці учасників Контакти In English En español

Українська Асоціація Американістики

- Про асоціацію -

«Українська Асоціація Американістики» -  неурядова неприбуткова громадська організація.  Наша мета - сприяти розвиткові більш тісних та багатоаспектних відносин між Україною та Сполученими Штатами Америки, Канадою, країнами Американського континенту у цілому на різних рівнях: інформаційному, науковому, суспільно-політичному, культурному тощо. Ми переконані в тому, що виключно інституційно-бюрократична модель взаємодії із зовнішнім світом за дуже динамічних процесів сучасності не може бути цілком ефективною та гнучкою для держави й суспільства. Глобальна конкурентоздатність України все більшою мірою залежить від ініціатив спільнот, які сповідують відповідні цінності. У наш час більш значущу роль мають відігравати контакти між інтелектуальними, діловими, культурними елітами, однією з платформ комунікації яких є Асоціація.

Ми переконані, що протистояти політичним, економічним та воєнно-стратегічним викликам можна лише у взаємодії із зовнішнім світом. Сполучені Штати Америки, Канада та більшість інших країн Американського континенту стали для нашої країни ключовими партнерами, які підтримують розвиток української держави. Більша залученість України у глобальні процеси, її динамічна присутність там стають чинником безпеки.  Не зважаючи на географічну віддаленість, країни Північної та Південної Америки перетворилися не лише на важливий фактор політичного виживання, але й на одне з джерел економічного розвитку для України.  

«Українська Асоціація Американістики» – відкрита спільнота, куди можуть долучатися всі ті, хто прагне більш якісного, творчого та ефективного наповнення американсько-українських зв'язків. Ми вважаємо, що для цього необхідна відповідна освітня та інформаційна робота.

«Українська Асоціація Американістики» є членом Громадської ради при Міністерстві закордонних справ України.

Асоціація започаткувала й продовжує розвивати такі проекти:

- спеціалізація «Американістика» на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

- фаховий журнал «Американська історія та політика»;

- щорічна Олімпіада для учнів шкіл;

- щорічна конференція, присвячена проблематиці США, Канади, інших країн Америк, українсько-американським відносинам та ін.

Асоціація забезпечує підготовку аналітичних матеріалів,  організацію та супровід культурно-освітніх проектів, міжнародних наукових конференцій, круглих столів, науково-практичних семінарів, літніх шкіл. Експерти УАА відстежують та представляють державним установам, Засобам масової інформації, освітнім закладам тощо  власні оцінки процесів у різних сферах: політики, економіки, законодавства.

Нашими ключовими цінностями є:

Діяльність – Компетентність – Взаємний розвиток

Copyright © 2017-2018 The Ukrainian Association for American Studies